Web Tasarım & Yazılım

Ölçeklenebilir, esnek ve güvenli olan tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak için varız.

Kilit Açıcı Yaratıcılık

Tüketiciler, girilecek en karmaşık pazarlardan birini yaratarak kendi çevrimiçi alışkanlıklarını, beklentilerini ve arzularını geliştirdiler. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergilemek için yerel tüketiciler arasında yankı uyandıran bir web sitesine sahip olmak çok önemlidir. Ekibimiz bir dizi web tasarım hizmeti sunmaktadır. Ölçeklenebilir, esnek, güvenli ve arama motoru dostu olan tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak için tüm farklı unsurları bir araya getiriyoruz.

Web Tasarım

Bir web sitesi tasarlarken sadece görsel konsepte değil, ziyaretçinin sitenizle nasıl etkileşimde bulunacağına da odaklanıyoruz. İnsanlar sinir bozucu bir web sitesinde çok uzun süre kalmazlar. Becerilerimiz, basit düz metin sayfaları geliştirmekten karmaşık sosyal ağ hizmetlerine, çevrimiçi uygulamalara ve e-ticaret platformlarına kadar uzanmaktadır. Yerel pazara uygun, göz alıcı web siteleri oluşturuyoruz. Müşteri odaklı bir yaklaşımla, markanızla yankı uyandıran ve müşteri yolculuğunu kolaylaştıran bir web sitesine sahip olmanızı sağlayabiliriz. Marka kimliği çözümümüz, isimlendirmeden etiket satırlarına kadar, işletmenize hızlı bir şekilde başlaması için ihtiyaç duyduğu her şeyi verir.

Web Yazılım

Başarılı bir çevrimiçi platforma sahip olmak söz konusu olduğunda, kullanıcı kolay gezinmenin tadını çıkarmalıdır. Esasen, web sitesinde verilen bilgilere erişim kolay olmalıdır. Bu nedenle sayfaların hızlı yükleme hızlarına sahip olması beklenir. Ardından, çevrimiçi otomobil parçaları mağazası gibi web sitesinin, navigasyona daha fazla yardımcı olacak seçenekler sunması gerekiyor. Web sitesini geliştirmenin yanı sıra, geliştiricinin sayfaları gezinme kolaylığı açısından düzenli olarak test etmesi önerilir. Bu, web sayfalarının yüklenmesini engelleyebilecek hataları ortadan kaldırmak veya çözmek içindir. Unutmayın, bir web sitesi iyi gezinme yeteneklerine sahipse, o zaman daha organik trafik garantilidir. Bununla birlikte, web yöneticilerine görsel verileri doldurmaktan kaçınmaları önerilir. Bunun nedeni, kullanıcının yorumlamasını zorlaştırmasıdır. Ayrıca arama motoru optimizasyonu web sitesinin sıralamasını düşürür. Bu nedenle, görüntülerin kullanımını hafifletmek önemlidir.

Dijital Tasarım

Dijital tasarım, şimdi her zamankinden daha alakalı olan genel bir terimdir. Basitçe ifade etmek gerekirse, basılı (fiziksel bir sayfada) değil, dijital bir formatta (bir uygulamada veya web sitesinde) görünen her türlü tasarım, dijital tasarım olarak kabul edilir. "Dijital tasarım, bir ekranda görüntülemek için neyin yaratıldığını ve üretildiğini ifade eder." İlk bakışta dijital tasarım ile baskı tasarımı birbirine çok benziyormuş gibi görünebilir. Ancak, bu iki tür medya için tasarlarken akılda tutulması gereken bazı önemli farklılıklar vardır.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, çevrimiçi pazarlama, internet reklamcılığı… ne derseniz deyin, şirketinizi internette pazarlamak bugünlerde çok önemli. Sonuçta, internet kullanımı son on yılda iki katından fazla arttı ve bu değişim, insanların ürünleri satın alma ve işletmelerle etkileşim kurma şeklini büyük ölçüde etkiledi. Dijital Pazarlama Varlıkları Hemen hemen her şey bir dijital pazarlama varlığı olabilir. Çevrimiçi olarak kullandığınız bir pazarlama aracı olması gerekir. Bununla birlikte, birçok insan ellerinde kaç tane dijital pazarlama varlığının olduğunun farkında değil. Buradakiler sadece birkaç örnek: Senin internet siten Markalı varlıklar (logolar, simgeler, kısaltmalar vb.) Video içeriği (video reklamlar, ürün demoları vb.) Görseller (infografikler, ürün çekimleri, şirket fotoğrafları vb.) Yazılı içerik (blog gönderileri, e-Kitaplar, ürün açıklamaları, referanslar vb.) Çevrimiçi ürünler veya araçlar.

Birlikte Başaralım...

Sizi ve sesinizi dünyaya duyurmak için tasarımcılar, programcılar ve çok yönlü teknoloji sihirbazlarından oluşan bir ekibi tek bir çatı altında topladık. Sesini duyurma zamanın geldi ve geçiyor! Deneyimli Ekibimiz İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Burada. Sizi dinliyoruz ve benzersiz deneyimler yaşatıyoruz.

Başlayalım!